Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
×
  1. Posiadasz u nas konto?
  2. Załóz konto
Zaloguj się
Zarejestruj się
Strona Główna
Użytkownicy
-
-
-
Witaj na FamilyRolePlay - Innowacyjny serwer RolePlay!
  1. Posiadasz u nas konto?
  2. Załóz konto

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wątek zamknięty 
Odrzucone Podanie do PW.
#1
Imie i Naziwsko (IC);Carle Stodart
Wiek (IC):28 lat
Wiek (OOC):13 lat
Dla czego chcesz dołączyć do PD? (Min 50 słów):chciałym wprowadzić bardzo dużo zmian stworzę terapię grupowe. A poza tym będę ,,służyć i chronić" słowa komendanta będę sprawiedliwy i posłuszny jak komendant da jakie kolwiek słowo od razu robię to co każe!
Co wniesiesz swoją osobą do PD? (Min 50 słów):Stworzę terapię grupowe, które będą organizowane na komendzie pod okiem kilku doświadczonych policjantów te terapie będą dla byłych gangsterów, bandytów i ogólnych niebezpiecznych przestępców. Swoją terapią będę sprowadzać złych ludzi na dobrą drogę.
Czy jesteś świadom tego iż komendant lub jego zastępca może cie wyrzucić z szeregów PD bez podawania konkretnego powodu?:Tak jestem tego świadomy.
Czy będziesz zawsze reprezentował słowa ,,służyć i chronić" w najlepszy sposób jaki potrafisz?:Tak 
#2
#3

Podanie zostało odrzucone przez Administratora lub Moderatora.

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post ,a Administracja rozpatrzy go ponownie.Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Skocz do: