Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
×
  1. Posiadasz u nas konto?
  2. Załóz konto
Zaloguj się
Zarejestruj się
Strona Główna
Użytkownicy
-
-
-
Witaj na FamilyRolePlay - Innowacyjny serwer RolePlay!
  1. Posiadasz u nas konto?
  2. Załóz konto

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wątek zamknięty 
Odrzucone podanie PD
#1
Imie i Naziwsko (IC); Carle Stodart
Wiek (IC): 28 
Wiek (OOC): 13
Dla czego chcesz dołączyć do PD? (Min 50 słów): Ponieważ mam duże doświadczenie z policji, mój dziadek był policjantem. A ten zawód jest od urodzenia moją pasją. Dlatego chciałbym bardzo dołączyć do drużyny policyjnej LSPD. Przyokazji byłem policjantem na 1 wyspie wiem, że mało wysp z policją mjałem ale wież cię mi byłem dobrym policjantem. 
Co wniesiesz swoją osobą do PD? (Min 50 słów): Wniosę bardzo dużo humoru bo jestem bardzo radosny, wniosę też bardzo dużo sprawiedliwości, uczciwości i bardzo dużo śmiechu. 
Czy jesteś świadom tego iż komendant lub jego zastępca może cię wyrzucić z szeregów PD bez podawania konkretnego powodu?: Tak
Czy będziesz zawsze reprezentował słowa ,,służyć i chronić" w najlepszy sposób jaki potrafisz?: Do końca mojego żywotu a nawet i dłużej!
#2

Podanie zostało odrzucone przez Administratora lub Moderatora.

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post ,a Administracja rozpatrzy go ponownie.



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Skocz do: