Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
  1. Posiadasz u nas konto?
  2. Załóz konto
Zaloguj się
Zarejestruj się
Strona Główna
Użytkownicy
-
-
-
Witaj na FamilyRolePlay - Innowacyjny serwer RolePlay!
  1. Posiadasz u nas konto?
  2. Załóz konto

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wątek zamknięty 
Zamkniety Podanie na staffa
Wiek (OOC): 16
Czemu chcesz dołączyć to grona Administracji? (Min. 50 słów): ogarniam dużo rzeczy, znam regulamin serwera itd. Wiem jak sie zachować w każdej sytuacji, nie odwalam maniany, na wielu serwerach byłem już supportem I wiem co i Jak. Bardzo lubię pomagać graczom jak i ich obserwować, pilnować. Chciałbym aby tutaj na tym serwerze był porządek, fajna atmosfera. Jeżeli będzie wprowadzona WL, LUBIĘ sprawdzać podania oraz pytać ludzi na WL. Na innych serwerach jak byłem supportem - miałem dużo pochwał.
Na serwerach gram bardzo dużo, a będę jeszcze więcej, jak otrzymam ta range, ponieważ czasami nie mam co Robić, a akurat w  tym momencie moglbym poogsrniac, obsereowac graczy itd.możesz mi zaufać itd. Bardzo chciałbym dołączyć do tej ekipy

Co wniesiesz do grona Administracji (Min 40 słów): Pomoc, duże doświadczenie i wiele więcje, wyjdzie w "praniu" Język

Temat został zamknięty przez Administratora lub Moderatora.

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post ,a Administracja rozpatrzy go ponownie.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Skocz do: