Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
  1. Posiadasz u nas konto?
  2. Załóz konto
Zaloguj się
Zarejestruj się
Strona Główna
Użytkownicy
-
-
-
Witaj na FamilyRolePlay - Innowacyjny serwer RolePlay!
  1. Posiadasz u nas konto?
  2. Załóz konto

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wątek zamknięty 
Odrzucone Podanie Na LSPD
Imie i Naziwsko (IC); Ryan Lopata
Wiek (IC):23
Wiek (OOC): 13,5
Dla czego chcesz dołączyć do PD? (Min 50 słów): Ponieważ znudziło mi się granie medykiem lub gangsterem.Uważam iż jest to fajne zajęcie choć bardzo pracowite i będę się starał ja najlepiej odegrać swoją rolę. Umiem się dogadać z ludzmi myślę że nadaje się do tej pracy.

Co wniesiesz swoją osobą do PD? (Min 50 słów)Językrzede wszystkim był bym na serwerze raczej codziennie chyba że gdyby mnie nie było to przez szkołę lub wyjazd ale ta kto to raczej codziennie.Zawsze przyjeżdżałbym na zgłoszenia różne. Szybko nawiązuje różne kontakty.A po za tym to sam byłem kiedyś gangsterem i znam różne sztuczki gangsterskie.  
Czy jesteś świadom tego iż komendant lub jego zastępca może cie wyrzucić z szeregów PD bez podawania konkretnego powodu?: Tak
Czy będziesz zawsze reprezentował słowa ,,służyć i chronić" w najlepszy sposób jaki potrafisz?: TAK ZAWSZE

Podanie zostało odrzucone przez Administratora lub Moderatora.

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post ,a Administracja rozpatrzy go ponownie.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Skocz do: